Większość z nas widziała lub przynajmniej słyszała o hitowej komedii “Ślub z dziećmi”, która od kilku lat dominuje w telewizji i nadal jest w konsorcjum na wielu rynkach na całym świecie. Są pewne wspaniałe spostrzeżenia, które są ukazane przez tę dysfunkcyjną rodzinę i kilka pereł, które wprowadzają do Twojego codziennego życia. To samo można powiedzieć, jeśli chodzi o gotowanie z dziećmi.

Na tej ziemi niewiele można nauczyć się o sobie i o sposobie, w jaki dzieci widzą Cię tak samo jak gotowanie z dziećmi. Oczywiście jest to doskonała okazja dla wielu z nas, aby trochę się zrelaksować i bawić się w kuchni. Niestety, jeśli jesteś kimś takim jak ja, to jest trudny proces, aby powiedzieć co najmniej. Jestem trochę dziwaczką w mojej kuchni. To jest moja domena lub suwerenne terytorium. Z tego powodu trudno zrezygnować z tej kontroli i przekazać panowania każdemu z moich dzieci.

Z drugiej strony, wiem, że uczą się ważnych umiejętności, które muszą szczerze wiedzieć w życiu. Ta wiedza oczywiście nie sprawia, że ​​jest ona mniej trudna, gdy wyrzucę sos pomidorowy z miejsc, których nigdy bym nie pomyślał, aby odkryć to na własną rękę. Jeśli rozważasz gotowanie z dziećmi, musisz upewnić się, że masz odpowiednie składniki przed rozpoczęciem. Z pewnością nie chcesz być złapany bez tego kubka pełnego cierpliwości, którą będziesz wymagać, ani nie chcesz, abyś musiała opuścić w środku pracy na bieg do lokalnego sklepu spożywczego, aby odebrać brakujące składniki.

Kolejną wielką zasadą dotyczącą gotowania dzieci jest zasada KISS. Trzymaj się prosto głupie. Ta zasada pomoże więcej niż kiedykolwiek zdajesz sobie sprawę. Przede wszystkim większość dzieci ma stosunkowo krótkie rozproszenie uwagi. Chociaż chcą nauczyć się i pomóc mamie, nie chcą też mieć wystarczająco dużo czasu, aby się zorientować w szczegółach. Użyj prostych przepisów podczas gotowania z dziećmi, a Twoje szanse na sukces będą znacznie większe niż w skomplikowanych lub skomplikowanych przepisach.

Jakby to nie wystarczyło, aby pochłonąć kolejną bardzo ważną zasadę, jeśli chodzi o gotowanie z dziećmi, jest czyste, jeśli tylko będzie to możliwe. Zaufaj mi na to. Chociaż jest część z was, którzy chcą zrzucić zadanie czyszczenia bałaganu, które są dokonywane do późniejszego lub czekać aż do końca i tylko raz czyścić, to pozwala na niechlujstwo się na warstwę i połączenie siebie. Ciągle czyste w trakcie procesu, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Powinieneś zatrudnić swoje dzieci w procesie czyszczenia. Choć łatwiej zrobić sobie, to jest o wiele ważniejsze, aby nauczyć ich podstawowych zasad czyszczenia podczas podróży. Pamiętaj, że pewnego dnia będą bardziej niż prawdopodobnie inwazji na kuchnię, podczas gdy nie szukasz.

Gotowanie z dziećmi może być niesamowitym sposobem na zabawę, jeśli możesz porzucić kontrolę, którą zbyt często trzymasz w kuchni. Daj klucze do swojego królestwa na jeden dzień zabawy wśród mąki i cukru i zobaczyć, jak wiele wspaniałych wspomnień można zrobić ze swoimi małymi po drodze.

lil kim

Links